Górnik pojechał na zgrupowanie do Wodzisławia

Drużyna trenera Leszka Ojrzyńskiego dziś wyjechała do Wodzisławia na zgrupowanie przed niedzielnym meczem z Ruchem.
Bazą zabrzan jest ośrodek, który latem gościł Koronę Kielce i Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. To ostatni etap przygotowań do derbów. Trener Leszek Ojrzyński na zgrupowanie w Wodzisławiu zabrał w zasadzie wszystkich zawodników będących w szerokiej kadrze. W tym gronie jest też kilku młodych piłkarzy. W środę do drużyny dojedzie Adam Dźwigała, który zagrał dziś w meczu reprezentacji młodzieżowej. Wypożyczony z Lechii Gdańsk syn Dariusza Dźwigały, od chwili podpisania kontraktu z Górnikiem nie uczestniczył jeszcze w żadnym treningu z nowymi kolegami.
Od czasu pojawiania się następcy Roberta Warzychy w Zabrzu, piłkarze „przerabiali” już strzelanie z łuków, grę w bilard, a także nocne zdobywanie Szyndzielni. Wszystko po to, by lepiej zintegrować drużynę. Tym razem „zajęć towarzyszących” nie będzie. Trener Ojrzyński postawił na trening.
W poniedziałek szkoleniowiec Górnika - wraz z kilkoma piłkarzami pierwszego składu - spotkał się z grupą biznesmenów wspierających klub. Górnik chce, by takie imprezy odbywały się cyklicznie. Pretekstem do poniedziałkowego spotkania w restauracji Szybu Maciej było wspólne oglądanie meczu reprezentacji z Gibraltarem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]