Nowe, promocyjne ceny biletów na najbliższe mecze Górnika

Zarząd Górnika informuje o nowych, promocyjnych cenach biletów na najbliższe mecze zabrzańskiej drużyny. Nowa, zróżnicowana oferta dla kibiców dotyczy nie tylko spotkania piątkowego ze Śląskiem, ale także z Legią i Podbeskidziem. 

Mecz ze Śląskiem
Każdy kibic Górnika Zabrze doładowujący kartę na mecz ze Śląskiem Wrocław będzie mógł zakupić wejściówkę dla drugiej osoby w promocyjnej cenie 5 złotych. Z propozycji mogą skorzystać również osoby, które wcześniej doładowały swoją kartę. W tym przypadku wystarczy okazać w punkcie sprzedaży harmonogram, który każdy kupujący otrzymuje w momencie zakupu.

Mecz z Legią
Spotkanie z Legią będzie można obejrzeć kupując bilet za 20 (normalny) lub 15 (ulgowy) PLN. Promocja nie dotyczy trybuny krytej, na której można zasiąść po kupieniu biletu w cenie 50 PLN.

Mecz z Podbeskidziem
W tym wypadku bilety będą sprzedawane w cenie 10 (dzieci do lat sześciu - 5) PLN. Wyjątkiem jest trybuna kryta – 50 PLN.

Plan sprzedaży biletów
Bilety będzie można nabywać w środę i czwartek nie tylko w Sklepie Kibica na stadionie lub w Galerii Zabrze, ale także w nowym punkcie sprzedaży znajdującym się na stadionie. (od godziny 16 do 19). Z kolei w piątek, w dniu meczu ze Śląskiem, Sklep Kibica będzie nieczynny. Doładować karty będzie można we wspomnianym punkcie sprzedaży na stadionie od godziny 10.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]