Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska): "Zabrakło nam dzisiaj determinacji, jaką miał Górnik. Gospodarze przebili nas walką. Za mało jej było ze strony mojego zespołu. Górnik wygrał zasłużenie, a my pracujemy dalej. W pierwszej połowie za szybko traciliśmy piłkę, a nasze kontry powinny być dokładniej rozegrane. W drugiej połowie gospodarze objęli prowadzenie i mogli grać swoją piłkę. Jestem wkurzony, bo przegraliśmy, ale nie na zespół, bo wszyscy razem wygrywamy i razem przegrywamy". 

Leszek Ojrzyński (trener Górnika): "W końcówce broniliśmy się, ratowaliśmy wynik, Śląsk miał przewagę, a my cofnęliśmy się za głęboko. Mieliśmy idealną sytuację do zdobycia trzeciej bramki i wtedy nerwówki by nie było. Dobrze, że rywale nie zdobyli kontaktowego gola, bo to zawsze dużo daje drużynie, która go strzela. Muszę przeprosić żonę. Mamy dziś 16. rocznicę ślubu, ale w domu pojawię się jutro, bo mecz kosztował mnie za dużo nerwów. Ile mogła trwać ta nasza passa. Tylko my nie zaznaliśmy do dziś radości po zdobyciu trzech punktów. Pośpiewaliśmy sobie w szatni, ale nie ma się co podpalać, bo dalej jesteśmy na dnie. Zwycięstwo dodaje nam wiary i pewności, ale przed nami kolejne bardzo ciężkie mecze. Jedziemy w następnej kolejce do aktualnego mistrza Polski, który jest blisko nas w tabeli".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]