Maciej Korzym: Teraz złapię trochę luzu

- To co mieliśmy stracić, to straciliśmy. Musimy się odkuć - powiedział Maciej Korzym po wygranym meczu ze Śląskiem.
» Czy czuje pan ulgę? Pierwsza bramka, zwycięstwo i w nagrodę owacja na stojąco od kibiców Górnika.
Maciej Korzym: - Napastników rozlicza się z goli, ale trzeba spojrzeć w moim przypadku na to, jaki miałem początek sezonu. W Podbeskidziu nie grałem i wolne weekendy spędzałem w domu, a nie na boisku. W Górniku chciałem się odblokować i pomóc tej ekipie. Dzięki temu trafieniu złapię też trochę luzu. Zarówno mi, jak i kolegom będzie łatwiej. Mam nadzieję, że te trzy punkty będą dla nas trampoliną. To co mieliśmy stracić, to straciliśmy. Musimy się odkuć. W piątek częściej byliśmy przy piłce, konstruowaliśmy akcje, nie było wielkiego chaosu. Nie możemy jednak zachwycać się jedną wygraną.

» Kto pomógł bardziej w tym odblokowaniu. Roman Gergel, czy Mariusz Pawełek?
- W ten sposób na to nie patrzę. Ważne, że w sieci. Fajnie też, że obrona zagrała dzisiaj na zero. Warto to też podkreślić.

» W następnej kolejce czeka was mecz z Lechem. Kto by przypuszczał przed sezonem, że wy i Lech będziecie na dole tabeli.
- Tabela wygląda trochę dziwnie, ale mamy za sobą dopiero 9. kolejkę. Poza tym my musimy patrzeć na siebie, zająć się swoją drużyną, a nie spoglądać na kłopoty mistrza Polski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online