W środę sparing z ROW Rybnik

W najbliższą środę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się mecz przyjaźni. Miejscowy ROW Rybnik zagra towarzyskie spotkanie z Górnikiem Zabrze, któremu towarzyszyć będzie piknik rodzinny.
Towarzyskie spotkanie w Rybniku służyć ma integracji kibiców, jak również klubów. Swoją ofertę dla fanów zaprezentuje także zabrzański klub. Od godziny 15:00 czynna będzie strefa zabaw i atrakcji Górnika. Przewidziana jest również sprzedaż doładowań kart na mecz z Legią. Nie zabraknie animacji, atrakcji pneumatycznych dostarczonych przez zabrzański klub i jego kibiców, a także maskotek.
Imprezie towarzyszyć będzie Turniej Szkół Podstawowych, którego finał i mecz o 3 miejsce odbędzie się na płycie głównej rybnickiego stadionu o godzinie 15:00.
Bilety są dostępne na rowrybnik.kupbilety.pl oraz w dniu meczu w kasach stadionu od godziny 13:00. Cena biletu normalnego 5 złotych, dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny (z ważnym dokumentem potwierdzającym wiek dziecka). Karnetowicze mają wstęp wolny.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]