Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Maciej Skorża (trener Lecha): Trudno komentować takie spotkanie, gdy jeszcze siedzą we mnie emocje i rozgoryczenie, że nie udało nam się wygrać meczu. Pretensje mamy tylko do siebie, że zabrakło determinacji w polu karnym, lepszej skuteczności i spokoju. Po pierwszym golu powinniśmy iść za ciosem, wtedy byśmy wygrali. Dość przypadkowa akcja Górnika skończyła się rzutem karnym. Kilka minut w pokoju sędziowskim, arbiter tłumaczył mi swoją decyzję, że piłka dotknęła ręki Paulusa Arajuuriego. Nie chcę się już do tego odnosić. Straciliśmy dwa punkty i jesteśmy ostatni i bardzo, bardzo źli na tę sytuację. Dziś wyszła też nasza niefrasobliwość, bo rozgrzewamy bramkarza strzałami w środek bramki, które on łatwo łapie i zyskuje pewność siebie. Darko Jevtic nie jest jeszcze przygotowany na 90 minut. Staramy się go coraz więcej wprowadzać, ale to nie jest gotowy gracz. On potrzebuje czasu. Jestem bardzo zadowolony z tego co pokazał, wniósł dużo ożywienia i wypracował bramkę.

Leszek Ojrzyński (trener Górnika): Przyjechaliśmy tu z planem głębokiej obrony i wyprowadzaniem kontr, które by nam dały bramkę i trzy punkty. Widzieliście państwo to pewnie tak, że przyjechaliśmy po remis, ale my też mieliśmy swoje szanse. Szkoda sytuacji z 23. minuty, kiedy to strzelał Gergel. Także Korzym idealnie wychodził do sytuacji sam na sam, lecz nie dostał piłki. Niestety, błędne decyzje w rozegraniu niweczyły nasz plan. Straciliśmy bramkę po błędach, musieliśmy wyjść wyżej. Stworzyliśmy dwie okazje i po rzucie karnym wyrównaliśmy. Ten stracony gol pokrzyżował nam plany i mamy tylko jeden punkt, ale szanujemy go.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]