Rafał Kosznik: Szanujemy ten remis

Górnik w meczu z Lechem Poznań wywalczył punkt, a gola na wagę remisu zdobył Roman Gergel z rzutu karnego. Jego strzał z 11 metrów dał zabrzanom cenny remis 1:1.
- Moim zdaniem ręka była ewidentna. Strzał był w bramkę, obrońca dostał w rękę. Ręka jest ręką, karny zasłużony – mówi Rafał Kosznik z Górnika.
Mimo wszystko Górnik o remis dzielnie walczył, bo to Lech był stroną dominującą. - Przed meczem zakładaliśmy, że będziemy grali w defensywie i poszukamy szansy w kontratakach. Mimo że Lech jest ostatni, to ten teren tutaj jest bardzo ciężki. Nasza taktyka przynosiła efekty, ale jak wychodziliśmy z kontrami, to brakowało ostatniego podania. Zawsze gra się o trzy punkty, ale szanujemy ten wynik 1:1 - mówił Kosznik.
Lewy obrońca Górnika zapewnia, że z każdą kolejką zabrzanie będą się piąć w górę tabeli. - Tak już czasem w piłce jest, że nie idzie. Można jednak wskoczyć na wyższe miejsce i prędzej czy później, to właśnie nastąpi - dodaje.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online