Forum
 

Teraz łatwiej kupić bilet na Górnika

W związku z nowelizacją Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych z dniem 25.11.2015 zmianie ulega sposób zakupu biletów na mecze Górnika Zabrze.
Aby zakupić wejściówkę na mecz tak jak do tej pory należy posiadać elektroniczny bilet, podać imię, nazwisko oraz numeru PESEL zgodny z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Nie jest już wymagane utrwalenie wizerunku kibica (wizerunki zgromadzone wcześniej będą wykorzystywane do końca tego roku). Zachęcamy jednak, by dobrowolnie pozostawić swój wizerunek, co pozwoli uniknąć legitymowania przy wejściu na stadion. 
UWAGA! Zakupiony bilet będzie ważny wyłącznie wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość kibica. Osoba wchodząca na stadion musi więc posiadać przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem i okazać go na wezwanie pracowników ochrony. Odpowiedzialność za podanie danych niezgodnych z dokumentem ponosi kibic.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online