Forum
 

Maciej Mańka wrócił do treningów

Maciej Mańka na taki dzień czekał od połowy marca. We wtorek prawy obrońca Górnika wyszedł na zajęcia z pierwszą drużyną pierwszy raz od ponad siedmiu miesięcy, bo tyle trwała rehabilitacja po zerwaniu przez Mańkę więzadeł krzyżowych. Do nieszczęścia doszło 14 marca podczas meczu Górnika z Podbeskidziem. Robert Warzycha wpuścił Mańkę na boisko w 66 minucie, a już sześć minut później piłkarz z grymasem bólu musiał udać się do szatni. 
O grze defensora Górnika w lidze oczywiście nie ma jeszcze mowy, ale za 2-3 tygodnie? Inna rzecz, że akurat na tej pozycji liczba piłkarzy w kadrze zabrzan jest imponująca. Na prawej obronie oprócz Mańki nominalnie grają Paweł Widanow, Dominik Sadzawicki i Mateusz Słodowy. Zimą prawdopodobnie jednego z nich Górnik będzie chciał wypożyczyć ewentualnie rozwiązać z nim kontrakt.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online