Wielkie Derby Śląska 21 lutego

Co prawda oficjalnie Ekstraklasa SA jeszcze nie ogłosiła terminarza 23. kolejki, ale dzień i godzina meczu Górnik - Ruch jest już znana.
Choć w lutym zazwyczaj zimę mamy w pełni, tej niedzieli przy Roosevelta będzie bardzo gorąco. Na godz. 18.00 w dniu 21 lutego 2016 roku - w drugiej wiosennej kolejce ligowej - wyznaczono datę najbardziej klasycznych derbów Górnego Śląska, w których Górnik podejmie Ruch Chorzów. 
To będzie ligowy bój numer 105. obu zespołów. Jesienne spotkanie przy Cichej - po golu Pawła Oleksego - gospodarze wygrali 1:0.
Dodatkowym smaczkiem lutowego spotkania będzie fakt, iż powinno być ono połączone z otwarciem pozostałych trybun stadionu przy Roosevelta. O ile uda się tym razem dotrzymać zapowiadanych terminów zakończenia prac...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]