Nowy specjalista ds. sportowych w Górniku

Górnik Zabrze od kilku dni ma nowego pracownika.
Na stanowisko specjalisty ds. sportowych został wybrany 28-letni Piotr Przeniosło, który jeszcze w połowie sierpnia podejmował rolę dyrektora sportowego w III-ligowych Karpatach Krosno. Praca w Zabrzu to jego debiut na poziomie ekstraklasy, wcześniej był w kilku klubach z niższych lig. 
Piotr Przeniosło jako junior grał w piłkę w Szczakowiance, potem był dziennikarzem lokalnej gazety czy Radia Katowice. Przeniosło pracował między innymi w Szczakowiance, był menedżerem mistrza Polski w... cukiernictwie, pełnił funkcję menedżera Kotwicy Kołobrzeg, działał we wspomnianej Szczakowiance, mimo młodego wieku zdążył już być prezesem klubu Nadwiślan Góra. Został wybrany na to stanowisko wiosną 2014 roku. Zrezygnował z powodów osobistych, a w lutym tego roku dostał pracę w Porońcu Poronin (III liga). Potem były wspomniane Karpaty, teraz jest Górnik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]