Z kim Górnik pożegna się zimą?

Lista zawodników, których przyszłość w Zabrzu stoi dziś pod znakiem zapytania, jest dość długa. Klub czeka na decyzję w sprawie Macieja Korzyma i Michała Janoty. Obu piłkarzom grozi zakaz stadionowy za wejście niezgodnie z regulaminem na mecz Piasta Gliwice z Koroną Kielce. Jeżeli tak się stanie, to Górnik bez większego problemu mógłby rozwiązać z tą dwójką kontrakty z winy zawodników. Choćby za naruszenie dobrego wizerunku klubu. Biorąc pod uwagę wkład piłkarzy w jesienne wyniki oraz fakt, że dziś obaj leczą kontuzje, klub może się na takie rozwiązanie zdecydować. Dzięki temu w skali miesiąca mógłby „uwolnić” środki finansowe na poziomie 40-50 tysięcy złotych, które można przeznaczyć na sprowadzenie innych piłkarzy. Na razie Górnik czeka, zresztą dokładna data wydania wyroku w tej sprawie nie jest jeszcze znana.
Leszek Ojrzyński nie bardzo widzi w kadrze Mariusza Przybylskiego. Kontrakt tego doświadczonego pomocnika z Górnikiem kończy się w czerwcu, więc klub będzie rozmawiać z Przybylskim na temat wcześniejszego rozstania. Nie przypadkiem umowę z klubem kilka dni temu podpisał Szymon Matuszek, nominalny defensywny pomocnik. Nawet biorąc pod uwagę kontuzję Erika Grendela i fakt, że prawdopodobnie za pół roku odejdzie z klubu Radosław Sobolewski, dla Przybylskiego może nie być miejsca w kadrze Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]