Leszek Ojrzyński: Pierwsze trzy mecze pokażą na jakim jesteśmy etapie

- Cieszę się, że moi podopieczni bardzo ambitnie podchodzą do czekającej nas walki – mówi przed rundą wiosenną Leszek Ojrzyński, trener Górnika. - Poza zespołami, których celem są medale, każda drużyna mierzy w tę górną ósemkę. Wejście do niej zapewnia ligowy byt i można wtedy bez stresu rozegrać 7 ostatnich spotkań. Jednak dla nas to megawyzwanie = przyznaje Ojrzyński, który dokładnie analizował wiosenny terminarz. 

- Ten początek jest arcyciekawy. Możemy wtedy polepszyć swoją sytuację lub też spartolić. Najpierw starcie z Cracovią, która jesienią była w świetnej formie, później wielkie derby z Ruchem, a w trzeciej kolejce wiosny konfrontacja ze Śląskiem Wrocław. Te trzy mecze pokażą na jakim jesteśmy etapie. Zbierzemy kapitał lub jeszcze bardziej się zagrzebiemy... Liczę na to pierwsze rozwiązanie - przekonuje szkoleniowiec.

Zabrzanie pozyskali już trzech piłkarzy: stopera Marcisa Ossa z Łotwy, bocznego defensora Kena Kallaste oraz pomocnika Szymona Matusza. Klub energicznie poszukuje również napastnika. W grudniu testowany był przy Roosevelta Rafał Kujawa. Gracz Stomilu Olsztyn w minionej rundzie w 18 meczach strzelił 8 bramek.
- Istnieje możliwość, że będzie u nas grał, ale mamy na liście również innych napastników - zdradza szkoleniowiec. Kujawa to opcja rezerwowa.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]