Andrzej Orzeszek przestał być trenerem rezerw Górnika

W ostatnich dniach grudnia Górnik pożegnał się z kilkoma pracownikami. Drugie półrocze to sporo zmian organizacyjnych w klubie z Roosevelta. Zmieniony został skład zarządu, wymieniono też niemal w komplecie sztab szkoleniowy pierwszej drużyny. Okazało się, że na tym nie koniec. Także w ostatnich dniach grudnia kilka kolejnych osób pożegnało Górnika.
Chodzi o trenerów zatrudnionych w pracy z drugą drużyną oraz zespołami młodzieżowymi. Pracę na Roosevelta stracił między innymi Andrzej Orzeszek, były piłkarz Górnika, który prowadził jesienią rezerwy. Inną pracę zaproponowano Dariuszowi Kosele, kilku trenerów drużyn juniorskich pożegnało się ze swoimi obowiązkami. Na razie nie wiadomo kto zostanie zatrudniony w ich miejsce.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]