Gwaze odejdzie do Zawiszy lub Banika Ostrava?

W najbliższych dniach okaże się czy i dokąd odejdzie z Górnika Dzikamai Gwaze. Kluby są nim zainteresowane. Pod koniec ubiegłego roku Gwaze został poinformowany o tym, że zimą musi poszukać sobie nowego klubu. Nie jest to żadną niespodzianką, bo piłkarz urodzony w Zimbabwe nawet gdy drużyna dołowała, nie potrafił wywalczyć sobie miejsca w składzie. W ekstraklasie rozegrał jesienią jedynie 36 minut w meczu z Zagłębiem Lubin. 
Rozpoczął w wyjściowym składzie, ale Ojrzyński nie był wtedy zadowolony z jego występu i szybko zdjął go z boiska. Od tamtej pory gracz z Afryki występował jedynie w trzecioligowych rezerwach.
Wygląda na to, że nie będzie miał większego problemu ze znalezieniem sobie nowego klubu. Zainteresowane pomocnikiem 14-krotnych mistrzów Polski ma być bowiem m.in czeski Banik Ostrava, a także pierwszoligowy Zawisza Bydgoszcz, który marzy o powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Urodzony w Zimbabwe zawodnik do Zabrza trafił zimą 2014 roku z LZS-u Piotrówka. W ekstraklasie rozegrał 23 mecze, zdobył jedną bramkę.

źródło: interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]