Górnik chciał pozyskać Goncerza i Ondraszka

Działacze Górnika rozmawiali z królem strzelców I ligi i czeskim snajperem. Bezskutecznie. - Chcieliśmy między innymi pozyskać Grzegorza Goncerza i Zdenka Ondraszka. Nie udało nam się. Mamy pewne możliwości finansowe – mówi szkoleniowiec Górnika, Leszek Ojrzyński.
Goncerz w poprzednim sezonie I ligi z 21 bramkami był najlepszym strzelcem. W minionej rundzie również imponował skutecznością. Jesienią strzelił 10 bramek. Lepszy w I lidze był jedynie Szymon Lewicki. „Gonzo” rozpoczął przygotowania razem z GKS Katowice, ale niewykluczone, że jeszcze w tym okienku zmieni klub. Do Zabrza jednak nie trafi. Z kolei wspomniany Ondraszek zostanie zawodnikiem Wisły Kraków. Czech był piłkarzem norweskiego Tromso IL. W sezonie 2015 rozegrał 27 meczów, w których strzelił dziewięć goli. - Oni do nas nie trafią – przyznaje Ojrzyński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]