Nastolatek poleci z Górnikiem do Hiszpanii

Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego skończyli wczoraj zgrupowanie w Grodzisku. Filip Żagiel i Sebastian Leszczak polecą do Hiszpanii.
Gdyby wskazać wygranego w ekipie Ojrzyńskiego po zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim, to wypada wymienić nazwisko Filipa Żagla. Niespełna 18-letni pomocnik, który do tej pory grał w młodzieżowych drużynach Górnika, wypadł zdaniem trenera na tyle dobrze, że został włączony do kadry, która w sobotę wyleci na zgrupowanie do Hiszpanii. Do samolotu – drużyna wylatuje w sobotę w godzinach popołudniowych – wsiądzie także Sebastian Leszczak. 24-letni pomocnik jest od ponad tygodnia testowany przez Górnik. Konkrety dotyczącego jego przyszłości jeszcze nie zapadły, ale na Półwyspie Iberyjskim dostanie kolejną szansę, by przekonać do siebie sztab szkoleniowy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]