Internetowa pula biletów na mecz Górnika z Ruchem wyprzedana

Rozeszły się ostatnie bilety na Wielkie Derby Śląska, które przeznaczono do sprzedaży internetowej.
Pięć dni wystarczyło, by Górnik sprzedał blisko 17000 biletów na mecz z Ruchem, który odbędzie się 21 lutego (18:00). Tyle wejściówek klub „wrzucił” do sprzedaży internetowej. - W zasadzie już pierwszego dnia zobaczyliśmy, że będzie... bardzo dobrze. Przecież tylko w poniedziałek zostało sprzedanych blisko 7000 biletów. Mimo wszystko jesteśmy pozytywnie zaskoczeni - mówi wiceprezydent Zabrza, Krzysztof Lewandowski. 
Co teraz? W środę klub rozpocznie sprzedaż biletów w klubie, a w okolicach 15 lutego w nowych kasach usytuowanych przed wejściem na stadion. Obecnie trwają tam ostatnie, kosmetyczne prace. Pytanie tylko, czy do tego dnia wszystkie wejściówki się nie rozejdą. Inna rzecz, że gdyby nie decyzja PZPN, który jesienią nałożył na fanów Ruchu Chorzów zakaz uczestniczenia w wyjazdowych meczach „Niebieskich”, biletów na derby dla - fanów Górnika – byłoby już niewiele.
Skoro jednak goście na Roosevelta nie przyjadą, to klub może sprzedawać wejściówki właśnie na sektory przeznaczone dla przyjezdnych. To ponad 3000 miejsc, których do tej pory nie można było nabyć poprzez internet. - Zaprosiliśmy na mecz sporo osób, które z pewnym wyprzedzeniem mają potwierdzić przyjście. Jeżeli tego nie zrobią, te bilety też trafią do sprzedaży. Trudno jednak zadeklarować, ile ich będzie – to jeszcze raz wiceprezydent Zabrza.
Dodajmy, że poza wypełnionymi trzema trybunami, prawdopodobnie wypełni się też „stara”, na której siądą dziennikarze i siedem lub osiem... górniczych orkiestr dętych, które wspólnie będą grać przed pierwszym gwizdkiem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]