Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Leszek Ojrzyński (trener Górnika Zabrze): Założenie było takie, że mieliśmy tu przyjechać po trzy punkty. Jednak wyjeżdżamy z bagażem straconych trzech goli. Początek nam nie wyszedł, szybko straciliśmy bramkę. Próbowaliśmy odrobić stratę, ale byliśmy za mało konkretni. Po stracie piłki na naszej prawej stronie i dwóch, trzech podaniach Cracovii straciliśmy drugą bramkę. Mecz nam nie wyszedł. Teraz musimy się pozbierać i w następnych spotkaniach pokazać na co nas stać.

Jacek Zieliński (trener Cracovii): Dla nas najważniejsze było dobrze otworzyć gry wiosenne. Zwyciężyliśmy i to w bardzo dobrym stylu. Można się przyczepić do braku skuteczności, mogliśmy pokonać Górnika znacznie wyżej. Ja się jednak cieszę z dobrze taktycznie rozegranego meczu przez moich zawodników. Ważne też, że żaden z piłkarzy nie odniósł urazu. W okresie przygotowawczym rozegraliśmy tak naprawdę dwa sparingi, z 1. FC Kaiserslautern i Zemplinem Michalovce. Było więc przed sobotnim spotkaniem dużo niewiadomych. Wygraliśmy, ale nie ma co się zachłystywać. Daliśmy jednak sygnał, że dalej chcemy walczyć o miejsce w górnej części tabeli.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]