Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Leszek Ojrzyński (trener Górnika Zabrze): Z wyniku nie jestem do końca zadowolony, bo wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji i chcemy w każdym spotkaniu zdobywać trzy punkty, a dzisiaj mamy tylko jeden. Z postawy drużyny jestem jednak zadowolony, bo to był lepszy mecz od tych dwóch poprzednich. Może ta pierwsza połowa jeszcze nie była taka, jak chcieliśmy, powinniśmy bardziej wyegzekwować piłkę w kilku sytuacjach i Śląsk miał z tego wrzutki i strzały, ale w drugiej oddaliśmy 12 strzałów. Szkoda tylko, że tak mało celnych. Mamy jeden punkt i trzeba to uszanować. Trochę tych meczów jeszcze zostało i walczymy dalej. Zostało. Teraz gramy z mistrzem Polski, później z wicemistrzem, ale nie stoimy na straconej sytuacji. Szkoda, że kilku zawodników straciliśmy z powodu kartek.

Romuald Szukiełowicz (trener Śląska Wrocław): Mecz walki z jednej i z drugiej strony. Zespół Górnika przebijał nas siłą fizyczną. Grali, to co myśleliśmy – dwa, trzy podania w głębi pola i długa piłka na Kante. Potrafił się utrzymać przy piłce, ale jakoś sobie z nim radziliśmy. Jakiś sytuacji szczególnie groźnych sytuacji rywale sobie nie stworzyli, a my mieliśmy przynajmniej dwie. W pierwszej połowie Ryota Morioka miał pustą bramkę. Chciał lekko uderzyć piłkę, a trzeba było po prostu stanąć na drodze, aby piłka się od niego odbiła i wpadała do bramki. Może następnym razem wykorzysta taką okazję. W końcówce piłkę meczową natomiast miał Robert Pich. Oba zespoły bardzo chciały zdobyć punkty i czasami tak to bywa, że kończy się remisem.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]