Piłkarze Górnika po meczu ze Śląskiem

Piłkarze Górnika po bezbramkowym remisie ze Śląskiem Wrocław zauważają, że ze skutecznością nie jest dobrze.
Aleksander Kwiek: - Moim zdaniem był to remis ze wskazaniem na nas. To my mieliśmy bardziej klarowne sytuacje, a Śląsk jeśli coś sobie stworzył, to tylko po naszych błędach. W przerwie trener radził nam, byśmy więcej utrzymywali się przy piłce i sytuacje przyjdą. Rzeczywiście tak było. Zagraliśmy lepsze spotkanie niż dwa poprzednie, ale znów nie zdobyliśmy gola. Brakuje skuteczności - to coś, co musimy poprawić przed kolejnym meczem. Mam nadzieję, że to będzie światełko w tunelu i zaczniemy prezentować się lepiej.
Dominik Sadzawicki: - Nie przyjechaliśmy do Wrocławia po remis. Nie chcieliśmy się bronić, ale za wszelką cenę odnieść zwycięstwo Może wtedy udałoby się nam złapać jakąś serię i trochę się odbić. Niestety nic nie wpadło, choć mieliśmy swoje sytuacje. Zabrakło przede wszystkim szczęścia i skuteczności. Choćby w sytuacji Stebleckiego, gdzie Pawełek zostawił rękę. W porównaniu do poprzednich spotkań, zrobiliśmy jednak progres.

źródło: slaskwroclaw.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]