Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jan Urban, trener Lecha Poznań: - Niesamowicie ważny mecz dla jednej i drugiej drużyny. Do nas zbliżyły się zespoły, które walczą o ósemkę. Górnik - wiadomo w jakiej jest sytuacji. Wszystko od początku nam się układało dobrze, kontrolowaliśmy od początku do końca. Górnik nie był w stanie sobie stworzyć sytuacji bramkowych. Tak, jak my z Jagiellonią. Od tej pory kibicuję Górnikowi, bo sentyment do tego klubu zawsze będzie. 

Leszek Ojrzyński, trener Górnika Zabrze: - Mecz zaczął się od szachów. Mówiliśmy sobie, żeby nie dawać rywalom stałych fragmentów gry, bo pod tym względem nas przewyższali. Po takim właśnie jednak zagraniu znów straciliśmy gola i musieliśmy gonić wynik. Lech był zdeterminowany po porażce w poprzedniej kolejce. Graliśmy nerwowo i biegaliśmy za piłką. Dokonałem dwóch ofensywnych zmian, zaryzykowaliśmy i dostaliśmy drugą bramkę. Nie sprostaliśmy zadaniu, tak jak w derbach z Ruchem.
Na razie jest daleka droga do końca rozgrywek, a Górnik nie jest w tak fatalnej sytuacji, bo dużo kolejek jest do końca. Najważniejsze, żeby była wiara w drużynie. Ten etap batów może wzmocnić albo rozłożyć drużynę. Sami od środka możemy się rozłożyć. Trzeba poczekać. Wyznaję zasadę, że dopóki jest szansa trzeba walczyć. Radosław Sobolewski miał wyjść w pierwszym składzie, ale na rozruchu doznał kontuzji i nie znalazł się w osiemnastce.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]