Sport: Kibice mają dość trenera Ojrzyńskiego!

"Pakuj walizki!" - krzyczeli kibice Górnika w kierunku Leszka Ojrzyńskiego. Losy szkoleniowca wydają się policzone, bo zabrzanie po raz kolejny nie strzelili choćby gola i przegrali z Lechem zasłużenie.
Mistrz Polski nie musiał się mocno wysilać, aby pokonać coraz mizerniejszego Górnika. W pierwszej połowie goście z Poznania oddali jeden celny strzał, który dał im gola. Szymon Pawłowski, który od pierwszych minut „bawił się” z obrońcami Górnika, jak z dziećmi dokładnie dośrodkował na głowę Dawida Kownackiego, a ten zdobył szóstą bramkę w tym sezonie, a czwartą w 2016 roku.
Jeśli ktoś się spodziewał, że Górnik walczący podobno o życie, rzuci się do odrabiania strat, był w wielkim błędzie. Zabrzanie nie potrafili się przedostać pod pole karne Lecha, a jedyny groźny, choć i tak niecelny strzał, oddał z rzutu wolnego Aleksander Kwiek. Gospodarzy schodzących do szatni żegnały przeraźliwe gwizdy.
Po przerwie Lech nie musiał się praktycznie wysilać, aby zapewnić sobie trzy punkty. Mistrz Polski kontrolował przebieg meczu, a najlepszy na boisku strzelił także szóstego gola w tym sezonie. W końcówce spotkania kibice w Zabrzu nie mieli litości dla trenera Ojrzyńskiego i przez kilkanaście minut dosadnie wyrażali co sądzą o nim i o jego dalszej pracy przy Roosevelta.
Zmiana szkoleniowca w Zabrzu wydaje się nieunikniona, pytanie brzmi ile czasu działacze będą szukali odpowiedniego kandydata. Odpowiedniego, bo ewentualnego śmiałka czeka nie lada trudne wyzwanie, wydźwignięcia zespołu z poważnego kryzysu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]