Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Czesław Michniewicz (trener Pogoni): - Z powodu sytuacji kadrowej po raz pierwszy zagraliśmy takim ustawieniem w obronie i ona spisała się dobrze. To był dobry, żywy mecz. W pierwszej połowie nie upilnowaliśmy Bartosza Kopacza, ale wiedzieliśmy, że stać nas na lepszą, skuteczniejszą grę. Żałuję, że kilka naszych ładnych akcji nie zakończyło się strzałami na bramkę. Najlepszej, choć nieco przypadkowej sytuacji, nie wykorzystał Mateusz Matras. Byliśmy blisko zwycięstwa, ale i Górnik mógł przechylić szalę na swoją korzyść. Ten remis nic nie załatwia jeżeli chcemy być w pierwszej czwórce. Górnikowi życzę utrzymania. Lubię tu przyjeżdżać, chociaż zawsze gra się ciężko. Górnik ma fantastyczny stadion i wspaniałych kibiców.

Jan Żurek (trener Górnika): - Można by powiedzieć "cholerny remis". Ale przecież graliśmy z czołową drużyną ligi. I to my stworzyliśmy więcej sytuacji, z których powinny paść bramki. Szkoda, że jeden błąd zniweczył nasze marzenia o zwycięstwie. Ale nie oceniam drużyny źle. Trzeba docenić klasę przeciwnika. Jose Kante na treningach strzela bramki z dużo trudniejszych sytuacji. I on jeszcze będzie strzelał, zespół potrzebuje wiary. Dziś zwycięstwo było potrzebne, ale czy zawiedliśmy? Czy nie zrobiliśmy kolejnego kroku do przodu?

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online