Kamil Kosowski: Górnik musi przestać sam sobie strzelać gole

Wszystko wskazuje na to, że wczoraj zaczął się tydzień, który może zdecydować o tym, czy Górnik do końca będzie miał szansę na pozostanie w ekstraklasie. Jutro na Roosevelta przyjedzie Podbeskidzie Bielsko-Biała, a w niedzielę drużyna Jana Żurka zagra na wyjeździe w Białymstoku.
- Górnik nie ma już żadnego marginesu błędu. Jeżeli w tych meczach nie zdobędzie co najmniej trzech punktów, to nie bardzo widzę możliwość, by się utrzymali. Oczywiście z naciskiem na mecz środkowy. Wygrywając zbliżą się do „górali” na trzy punkty i prawdopodobnie dogonią Łęczną. Wtedy będę jeszcze w grze – mówi Kamil Kosowski, ekspert Canal+. I dodaje: - Będzie tak pod warunkiem, że przestaną sami sobie strzelać gole. Ok, Wisła zrobiła to samo, ale raz. Górnik? Trzy. Popełniając takie błędy w obronie i tak źle „wchodząc” w mecz nie wróżę im sukcesu - dodaj Kosowski.
Z kolei Krzysztof Bukalski, były kapitan Górnika uważa: - Mecz z Podbeskidziem? Będzie pierwszy w walce o utrzymanie jeżeli wygrają. I ostatni jeżeli nie wygrają. Trudno mi sobie wyobrazić sytuację, by Górnik się utrzymał w wypadku straty punktów. I niech kibicują teraz Wiśle, by odbierała punkty konkurencji.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]