Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Robert Podoliński (trener Podbeskidzia): Gratuluję Górnikowi zwycięstwa. Na wyniku zaważył bałagan spowodowany zmianami po dwóch kontuzjach. To był jedyny moment, w którym straciliśmy mocno kontrolę nad spotkaniem. Taka jest piłka. Jesteśmy grupą ludzi, która wie czego chce i na pewno nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Zrobimy wszystko, żeby ekstraklasa została w Bielsku. Nie jesteśmy wielkim zespołem, nie mamy gwiazd, ale charakterną drużynę, która dała dziś z siebie wszystko grając z wielkim zaangażowaniem.

Jan Żurek (trener Górnika): Bardzo cieszymy się z wygranej, bo wreszcie mamy upragnione trzy punkty. Ten mecz nie był łatwy, w tej grupie żaden taki nie będzie. Walczyliśmy, co mi się podobało, trzeba ten wysiłek docenić. Było nerwowo, ale to dlatego, że nie wykorzystaliśmy sytuacji do zdobycia drugiej bramki. Wtedy byłoby spokojniej. Emocje były do końca, ale z happy endem. Garnituru, w którym dziś prowadziłem zespół nie zmieniam do końca sezonu i nie oddam go nawet do prania.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]