Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Podbeskidzie

Bartosz Kopacz (obrońca Górnika): - Przede wszystkim graliśmy z tyłu na zero, rywal nie miał sytuacji golowych. Dobrze się broniliśmy, dobrze graliśmy w przodzie, w sumie nieźle to wyglądało. No i zasłużone zwycięstwo. Od pierwszych minut ruszyliśmy ostro na Podbeskidzie, stosowaliśmy wysoki pressing i to dało efekt. Jest lepiej, ale to jeszcze za mało, potrzebujemy kolejnych zwycięstw. 

Mariusz Przybylski (pomocnik Górnika): - Jak smakuje ta pierwsza wygrana? Fantastyczne uczucie! To na na pewno mały kroczek do celu, ale musimy pamiętać, że droga jeszcze daleka. Z chłodną głową podchodziliśmy do tego meczu, od początku był wysoki pressing i były sytuacje. Myślimy już tylko o kolejnym meczu.

Mateusz Szczepaniak (napastnik Podbeskidzia): - Rywale wyszli wysokim pressingiem, grali trójką w obronie, trochę nas zaskoczyli. Potem ta nasza gra wyglądała już lepiej, ale to właśnie wtedy straciliśmy bramkę. Szkoda, bo był to wyrównany mecz.

źródło: Górnik Zabrze SSA / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online