Trwa sprzedaż biletów na Śląsk i Koronę. Nadal obowiązuje promocja

Trwa sprzedaż biletów na mecze grupy finałowej rozgrywek Ekstraklasy. Na Arenie Zabrze górnicy zmierzą się jeszcze ze Śląskiem Wrocław (piątek, 29 kwietnia, godz. 18:00) i Koroną Kielce (wtorek, 10 maja, godz. 20:30). Zapraszamy do zakupu biletów w punktach stacjonarnych i on-line.
Osoby, które nabyły bilet na rozegrany wcześniej mecz z Podbeskidziem, mogą skorzystać z promocji. Przy zakupie biletów na wszystkie 3 mecze (z Podbeskidziem Bielsko-Biała, Śląskiem Wrocław i Koroną Kielce), wejściówkę na ostatnie spotkanie będzie można nabyć za złotówkę. 

Aby nabyć bilet za 1zł kibic musi:

1). Wariant on-line:
Osoby, które kupiły bilet on-line na mecz z Podbeskidziem oraz kupią na mecz ze Śląskiem Wrocław - będą miały możliwość nabycia biletu za 1zł na wybrany sektor (poza vipem, lożą) na spotkanie z Koroną.

2). Wariant stacjonarny:
Przyjść do punktu sprzedaży i nabyć bilet na mecz ze Śląskiem Wrocław (mając wcześniej kupioną wejściówkę na odbyty już mecz z Podbeskidziem). W kolejnej transakcji kasjer ma możliwość sprzedaży biletu na dowolne miejsce na stadionie (oczywiście oprócz sektora gości, loży vip itd.) za 1zł na mecz z Koroną.

Ceny biletów na mecze grupy finałowej szukaj tutaj: bilety.arenazabrze.pl.

Jeśli chodzi o stacjonarną sprzedaż to na kibiców czekają następujące punkty:
- Kasa stadionowa biała nr 1 (wejście od ulicy Damrota): poniedziałek-piątek: godz. 10-17, sobota-niedziela: 10-16
- Sklep Kibica na stadionie: poniedziałek-piątek: godz. 9-17
- Galeria Zabrze: poniedziałek-sobota: 9-20, niedziela: 10-19
- Salony Sprzedaży Kolportera.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]