Erik Grendel: W stu procentach jestem gotowy do gry

Słowacki rozgrywający Górnika wrócił do zdrowia po operacji mięśni brzucha i teraz ciężko pracuje na treningach, by jeszcze w tym sezonie pokazać się na powrót w Ekstraklasie. - Na pewno chciałbym zagrać w Łęcznej, pomóc kolegom, ale to już zależy wyłącznie od trenera – mówi oficjalnej stronie klubu Erik Grendel.
- Zagrałem 3 mecze w drużynie rezerwowej i powoli wracam do formy – zapewnia Grendel. - W tych meczach próbowałem się przekonać, jak wygląda sytuacja z moim organizmem, jak się gra w strefach boiskowych, jak jestem przygotowany do powrotu do Ekstraklasy. Mogę powiedzieć, że w stu procentach jestem gotowy do gry.
- Na treningach „jadę” na sto procent, nic mnie raczej nie boli. Oczywiście, pojawia się jakiś drobny ból, ale to naturalne jest po kontuzji mięśniowej i operacji. To jednak szybko mija i jest dobrze. Na pewno chciałbym zagrać w Łęcznej, pomóc kolegom, ale to już zależy wyłącznie od trenera. Najważniejsze, że drużynie idzie teraz bardzo dobrze, w trzech ostatnich meczach było 7 punktów. Gdyby ktoś po przegranym meczu z Wisłą powiedział, że wywalczymy tyle punktów, to nie wiem, czy bym mu uwierzył. Ale teraz trzeba wygrać z Łęczną, by nasze szanse na utrzymanie jeszcze bardziej wzrosły – mówi Grendel, który wierzy w to, że Górnik zapewni sobie utrzymanie.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]