Erik Grendel w „18”-tce na Łęczną

Dzisiaj w samo południe autokar z piłkarzami Górnika i sztabem trenersko-medycznym wyruszył w kierunku Lublina, gdzie zespół ma zarezerwowaną bazę przed sobotnim meczem z Łęczną. W „18”-tce znalazło się miejsce dla Erika Grendela, który pierwszy raz po operacji i rekonwalescencji ma szansę wrócić do Ekstraklasy. Słowacki pomocnik Górnika po raz ostatni zagrał w pierwszej drużynie Górnika 4 grudnia 2015 r. 
- Ostatnio przegraliśmy w Łęcznej 1:2, ale w poprzednim sezonie wygraliśmy na ich boisku 1:0 po strzale Rafała Kosznika. Przed nami trudne zadanie, tam pada mało bramek, gdyż rywal dobrze gra w obronie. Najważniejsze, by to nasz zespół jako pierwszy strzelił bramkę. Tych okazji może być mało, więc trzeba każdą wykorzystywać. Jak pierwsi strzelimy bramkę to lepiej będzie nam się grało, a rywal będzie miał presję, znajdzie się pod ścianą – mówił już wcześniej na oficjalnej stronie klubu Grendel.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]