#GramyDoKońca

We wtorek 10 maja po raz ostatni w tym sezonie zasiądziemy na trybunach stadionu imienia Ernesta Pohla. Mecz z Koroną to spotkanie, którego waga jest nie do przecenienia. Socios Górnik włącza się w promocję tego meczu. Stowarzyszenie rozda około 5 tysięcy ulotek zachęcających do przyjścia na Arenę Zabrze. Każdy Kibic może pomóc w tym zadaniu. 

Każdemu wolontariuszowi Socios oferuje darmową wejściówkę na mecz Górnik Zabrze – Korona Kielce. Ulotki roznoszone będą w centrum Zabrza w dwóch turach – w sobotę i w poniedziałek. Każdy wolontariusz powinien roznieść do 500 ulotek.

Wszystkich kibiców, którzy chcieliby pomóc w akcji i otrzymać za to bilet na ostatnie domowe spotkanie sezonu, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: marian.kubica@sociosgornik.org.

Razem dla Górnika!

źródło: Socios GórnikRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]