Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marcin Brosz (trener Korony): - Jestem pod wrażeniem atmosfery panującej na zabrzańskim stadionie stworzonej przez kibiców obu drużyn. Nas wspierała dzisiaj bardzo liczna grupa. To ważne, bo gramy przecież dla ludzi. Myślę, że mecz mógł się podobać, bo tempo było dobre, choć może nie było w nim zbyt wiele sytuacji podbramkowych. Oba zespoły stosowały proste rozwiązania, stałe fragmenty gry. Stawka była ogromna, to było widać. My chcieliśmy przedłużyć do 12 passę spotkań, w których punktujemy.

Jan Żurek (trener Górnika): - Na pewno wynik jest zły. Byliśmy nastawieni na zwycięstwo, marzyliśmy o nim. Ale niestety, zabrakło trochę szczęścia, czy też umiejętności. Jeszcze nie spadliśmy, jeszcze jest szansa. Powiedzieliśmy sobie, że walczymy do końca. Nie ma innego wyjścia, tak po prostu musi być. W pierwszej połowie stworzyliśmy za mało sytuacji, nie układała się nam gra do przodu. Nie było pomysłu, nie graliśmy tego, co sobie ustaliliśmy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online