Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jan Żurek (trener Górnika Zabrze): "Wierzyłem, że ta szansa, która istniała przed meczem zostanie wykorzystana. Do przerwy prowadziliśmy 1:0, a ostatnio mieliśmy problem ze zdobywaniem bramek. Zrobiliśmy błąd przy stałym fragmencie gry. Straciliśmy gola, która zdecydował, że Górnika nie będzie w ekstraklasie w następnym sezonie. Teraz czas na zastanowienie się dlaczego, dlaczego, dlaczego?! Czuję się rozgoryczony, bo to też mój klub. Dziś mamy ciężki, smutny dzień”. 

Piotr Mandrysz (trener Termaliki Bruk-Bet Nieciecza): "Bardzo chcieliśmy to spotkanie wygrać. Jednak źle on się dla nas rozpoczął. Wspaniałym strzałem z rzutu wolnego popisał się Rafał Kurzawa i było to, o czym marzył Górnik przed spotkaniem. Gra w pierwszej połowie nam się nie układała, z przodu nie potrafiliśmy nic stworzyć. Dlatego w przerwie nastąpiła zmiana, wprowadziłem Kędziorę. Wojtek, któryś raz z rzędu pokazał ile dla nas znaczy. Jego wejście spowodowało poprawę jakości gry w ofensywie. Stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, ale wystarczyło tylko na wyrównanie. Musimy się cieszyć z tego punktu, bo wiemy z jaka determinacją walczył Górnik. Cieszę się z naszego utrzymania, ale trochę mi żal piłkarzy z Zabrza. Sam jestem mieszkańcem Rybnika, a to miasto Górnikiem stoi”.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]