Prezydent Zabrza: Wspólna praca i powrót do Ekstraklasy

- Nasza wspólna praca spowoduje, że Górnik wróci do Ekstraklasy! – stwierdziła stanowczo na konferencji prasowej Małgorzata Manka-Szulik, prezydent Zabrza. Przy okazji przedstawiła on 5 celów strategicznych.
- Górnik Zabrze to klub, który nie tylko kochamy, ale także klub, który zdobywał tytuły mistrza Polski – przypomniała Małgorzata Mańka-Szulik. - A zdobywał je wtedy, gdy był przemysł wydobywczy. Po kopalniach i firmie „Allianz”, to właśnie miasto Zabrze podjęło się trudu finansowania klubu. To samorząd był autorem rekomunalizacji Górnika. Nasza wspólna praca spowoduje, że Górnik wróci do Ekstraklasy. Będziemy także proponować, by przedstawiciel rozproszonego akcjonariatu zasiadł w radzie nadzorczej klubu – informuje Pani prezydent Zabrza.

Jak wyglądają wspomniane cele strategiczne? Jest ich pięć.

1. Wybudowanie stadionu na europejskim poziomie.
2. Rozwój systemu szkolenia młodzieży.
3. Budowa nowoczesnego ośrodka szkoleniowego z bazą posiadającą 8 boisk.
4. Silna grupa biznesowa.
5. Propagowanie masowego kibicowania.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online