Dawid Plizga nie wróci do Górnika?

W niedzielne popołudnie Dawid Plizga zasiadł na trybunach stadionu przy Bukowej, by oglądać mecz GKS-u z Wisłą Płock.
Czy - po rocznym pobycie „na zesłaniu” w ekipie beniaminka ekstraklasy - znów podziwiać będziemy jego grę na Górnym Śląsku. - Do 30 czerwca jestem jeszcze piłkarzem Termaliki, więc to z nią rozpocznę przygotowania do nowego sezonu - odpowiedział Dawid Plizga. Choć wciąż ważny ma kontrakt z Górnikiem Zabrze, a i przy Bukowej nie tak dawno rozważano jego angaż po latach, na szybki powrót w ten rejon kraju chyba się jednak nie zanosi.
- Owszem, była oferta z GKS-u, ale jeszcze przed moim wypożyczeniem z Zabrza do Niecieczy - przypomniał 30-letni pomocnik, który w rodzinne strony zjechał, by odwiedzić mieszkających tu rodziców. Po zakończeniu wspomnianego wypożyczenia powinien wrócić na Roosevelta. Tyle że... Górnika może nie być stać na utrzymanie tego zawodnika; brak zgody piłkarza na obniżenie kontraktu to zaś prosta droga do jego rozwiązania. I - być może - dalszą grę w ekipie z Małopolski. Bo propozycja - jak przyznał sam piłkarz - jest.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online