Jose Kante i Marcis Oss nie przyjechali do Zabrza

Drużyna Marcina Brosza wczoraj rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Do klubu przyjechało 27 zawodników, ale zabrakło między innymi Hiszpana Jose Kante.
Z czołowych zawodników na poniedziałkowych zajęciach nie zjawili się Jose Kante i Marcis Oss. Obaj podobno przebywają jeszcze w swoich ojczyznach, napastnik w Hiszpanii a defensor na Łotwie. - Mieli stawić się na dzisiejszym treningu – mówił zaskoczony trener Marcin Brosz. - Nie wiem, dlaczego nie przyjechali. Czekamy 24 godziny na wyjaśnienie sytuacji, a jeśli nic w tej kwestii się nie zmieni, podejmiemy odpowiednie procedury – dodawał szkoleniowiec, który chciałby, aby obaj zostali w Górniku i walczyli w I lidze.
W treningach nie bierze także udziału Dawid Plizga, który jest wypożyczony do końca czerwca do Termaliki Nieciecza. - Kiedy będzie mógł ćwiczyć z nami? Wystosowaliśmy pismo do Termaliki. Mam nadzieję, że dołączy do nas wcześniej niż 1 lipca – przyznaje szkoleniowiec, który wciąż musi sobie radzić bez asystenta.
- Na razie wspierają mnie trenerzy, którzy prowadzą zajęcia Akademii Górnika, przykładowo Marek Kasprzyk. W najbliższym czasie okaże się, kto zostanie moim asystentem – dodaje Brosz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online