Górnik chce Rubena Jurado

Górnik Zabrze jest zainteresowany pozyskaniem Rubena Jurado. On jednak wciąż się waha.
Nowy szkoleniowiec Marcin Brosz, jak i działacze Górnika rozglądają się za napastnikami. Pojawiły się plotki, że do Polski mógłby wrócić Ruben Jurado, który najlepszy okres swoje kariery miał w Piaście prowadzonym przez Brosza. W Piaście w 124 meczach strzelił 38 goli i był najlepszym strzelcem klubu aż wyprzedził go Kamil Wilczek. Co ciekawe temat gry snajpera przy Roosevelta pojawił się już w sierpniu 2015 roku, ale do konkretnych rozmów nie doszło. Zresztą hiszpański napastnik do dziś z sentymentem wspomina tego trenera i sam pobyt w naszym kraju. - To bardzo dobry trener. Właśnie on w przeszłości sprowadził mnie do klubu i zaufał, a ja starałem mu się odpłacić najlepiej, jak potrafiłem. Zawszę będę miał do niego szacunek i życzę mu powodzenia - mówił jakiś czas temu Jurado, który obecnie gra w zespole Atletico Baleares, gdzie w 31 meczach strzelił 12 goli. Co prawda jest to tylko trzecioligowy poziom rozgrywkowy w Hiszpanii, ale po pierwsze zarabia tam bardzo dobrze, a po drugie Majorka, to świetne miejsce do życia. Mimo tego Rubena kusi wizja ponownej gry w Polsce. Kilka tygodni temu sondować temat jego powrotu mieli przedstawiciele GKS-u Katowice.
Obecnie oprócz Górnika mówi się o zainteresowaniu ze strony Podbeskidzie i Korony. Sam Hiszpan wciąż się waha i na razie jednak nie zdecydował co dalej.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]