Dawid Plizga żąda od Górnika zaległych pieniędzy

Górnik Zabrze chciałby jak najszybciej włączyć do składu wypożyczonego do Termaliki Nieciecza Dawida Plizgę.
Plizga do drużyny z Niecieczy wypożyczony był do 30 czerwca br., jednak zabrzanie ubiegają się o jego szybszy powrót na Roosevelta. Rzecz w tym, że Termalica nie jest zbyt chętna do pozbycia się zawodnika, licząc też na to, że Plizga będzie grał w barwach "Słoników" również w przyszłym sezonie. 
Po drodze z Górnikiem nie jest również samemu zawodnikowi. "Dziennik Polski" poinformował, że "Plizga wystąpił do klubu z Zabrza z pismem, w którym domaga się, by Górnik wypłacił mu wszystkie zaległości jaki ma wobec niego z poprzednich sezonów. Jeżeli w ciągu 14 dni od daty otrzymania pisma Górnik nie ureguluje zobowiązań wobec zawodnika, jego kontrakt z klubem z Zabrza straci ważność i Plizga będzie wolnym graczem. Wtedy bez problemów będzie mógł podpisać nową umowę z Bruk-Betem Termalicą".
Kontrakt Plizgi z Górnikiem jest ważny do końca czerwca 2017 r.

źródło: Dziennik Polski / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]