Górnik wyjechał do Rybnika-Kamienia

Górnik wyjechał dzisiaj na tygodniowy obóz do Rybnika-Kamienia.
Szkoleniowiec Górnika zabrał do Kamienia sporą grupę młodych zawodników. W tym gronie jest 18-letni defensywny pomocnik Maciej Ambrosiewicz, wychowanek Arki Gdynia, który ostatnio był zawodnikiem drużyny juniorskiej MFK Karvina (Czechy). Z kolei 24-letni obrońca Ariel Wawszczyk to boczny obrońca Błękitnych Stargard Szczeciński. 
W planach zabrzan jest m.in. sparing z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, który zostanie rozegrany w środę o 17:00 w Wodzisławiu Śląskim, gdzie na zgrupowaniu przebywa zespół z Niecieczy.

Lista zawodników, którzy pojechali na obóz do Kamienia:

Bramkarze: Grzegorz Kasprzik, Mateusz Kuchta, Tomasz Loska.

Zawodnicy z pola: Szymon Matuszek, Bartosz Kopacz, Oleksandr Szeweluchin, Ariel Wawszczyk, Roman Gergel, Adam Danch, Erik Grendel. Rafał Kurzawa, Armin Ćerimagić, Marcin Urynowicz, Michał Teichman, Bartłomiej Gajda, Adam Wolniewicz, Konrad Nowak, Daniel Wajsak, Szymon Żurkowski, Rafał Wolsztyński, Łukasz Wolsztyński, Dariusz Pawłowski, Mariusz Przybylski, Rafał Kosznik, Szymon Skrzypczak, Maciej Ambrosiewicz.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]