Rusza sprzedaż karnetów na mecze Górnika w nowym sezonie

W piątek 1 lipca startuje sprzedaż karnetów na mecze Górnika w sezonie 2016/17. W pierwszym etapie kibice będą mogli nabywać karnety wyłącznie drogą internetową, a ich wysyłka rozpocznie się po 11 lipca. Z kolei 12 lipca uruchomiona zostanie sprzedaż w punktach stacjonarnych, w Sklepie Kibica na stadionie i na promenadzie Areny Zabrze. W pierwszej kolejności sprzedaż będzie prowadzona na całą trybunę wschodnią i dolną część trybuny południowej.

Informujemy ponadto, że 12 lipca zorganizowana zostanie konferencja prasowa, w trakcie której kibice poznają dokładny cennik, jak również szczegóły kampanii promocyjnej przed nowym sezonem. Dodatkowo zaprezentowany zostanie nowy program lojalnościowy, który stanowił będzie miłą niespodziankę dla kibiców.

Wszystkich fanów zabrzańskiego klubu zachęcamy do nabywania karnetów na rundę jesienną I ligi (9 meczów) lub skorzystania z opcji karnetu na cały sezon (17 meczów), wcześniej nie udostępnianej przez Górnika.

Zakup karnetu to przede wszystkim gwarancja stałego, wybranego na Arenie Zabrze miejsca, jak również emocji związanych ze wspieraniem ukochanej drużyny. Posiadanie karnetu to również oszczędność czasu i pieniędzy kibica.

Jednocześnie przypominamy, iż osoby, które nabyły karnet na rundę jesienna sezonu 2015/16 będą mogły zakupić karnet na rundę jesienną nowego sezonu w cenie ulgowego.źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]