Forum
 

Dawid Plizga nie chce grać w pierwszej lidze

W środę zabrzanie zagrają w Jedłowniku sparingowy mecz z Bruk-Bet Termalica Nieciecza (18:00). Co ciekawe, będzie to przedostatni dzień wypożyczenia Dawida Plizgi z Zabrza do Niecieczy, więc ten doświadczony pomocnik będzie mógł zagrać w zespole rywala Górnika. Jednak już dwa dni później powinien przyjechać do Kamienia na obóz jako gracz klubu z Zabrza. Górnik dementuje informacje, jakoby miał zaległości wobec Plizgi, co nie zmienia faktu, że zawodnik nie chce grać w pierwszej lidze i najchętniej zostałby w Niecieczy. To kolejny temat, który Górnik w najbliższych dniach musi rozwiązać.
Na zgrupowaniu w Rybniku-Kamieniu nie ma Mariusza Magiera, którego kontrakt z klubem kończy się 30 czerwca. Wiadomo, że piłkarz nowej umowy nie podpisze – być może trafi do Podbeskidzia, rywala Górnika w walce o awans – więc nie było sensu, by grał z Karviną.
Na zgrupowaniu nie ma także Marcisa Ossa i Jose Kante. Obaj obcokrajowcy mają ważne umowy z Górnikiem, jednak wciąż nie dali znaku życia.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online