Kadra Górnika na zgrupowanie w Opalenicy

Na zgrupowanie do Opalenicy trener Górnika Zabrze Marcin Brosz zabrał 23 zawodników. Zabrzanie na zgrupowaniu będą przebywać do 16 lipca.
Bardzo możliwe, że w najbliższych dniach, po wyleczeniu urazów, na zgrupowanie do Opalenicy dojadą Erik Grendel i Rafał Kurzawa. W Zabrzu zostali natomiast z powodu kontuzji Aleksander Kwiek, Rafał Kosznik i Rafał Wolsztyński. 

Kadra na zgrupowanie w Opalenicy:

Bramkarze: Grzegorz Kasprzik, Mateusz Kuchta, Mateusz Michalski.
Zawodnicy z pola: Szymon Matuszek, Michał Teichman, Bartosz Kopacz, Oleksandr Szeweluchin, Adam Wolniewicz, Maciej Ambrosiewicz, Adam Danch, Szymon Żurkowski, Roman Gergel, Dawid Plizga, Mariusz Przybylski, Szymon Skrzypczak, Konrad Nowak, Armin Ćerimagić, Dariusz Pawłowski, Marcin Urynowicz, Łukasz Wolsztyński, Bartłomiej Gajda, Daniel Wajsak, Krzysztof Kiklaisz.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]