Członkowie KKN Górnika będą mieli darmowy wstęp na mecze

Kibice niepełnosprawni Górnika Zabrze w nowym sezonie będą mogli oglądać mecze na Arenie Zabrze za darmo. To efekt piątkowego spotkania Bartosza Sarnowskiego, prezesa Górnika z władzami Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych Górnika.
Osoby niepełnosprawne zrzeszone w KKN Górnika Zabrze oglądać będą mecze na Arenie Zabrze nieodpłatnie. Dotyczy to zarówno kibiców poruszających się na wózkach i ich opiekunów, jak również tych, którzy poruszają się samodzielnie. Jeśli chodzi o kibiców niepełnosprawnych, którzy nie są członkami KKN Górnika to zarówno im (jak również opiekunom) przysługują bilety ulgowe. Nic dziwnego, że ze spotkania z prezesem Górnika Zabrze przedstawiciele władz KKN wychodzili bardzo zadowoleni.
- Nasza współpraca z klubem nadal jest bardzo dobra. My ze swej strony postaramy się odwdzięczyć coraz mocniejszym wsparciem z trybun. W planach mamy nie tylko dopingowanie Górnika w meczach w roli gospodarza, ale także na wszystkich wyjazdach. A szykują się dalekie wyjazdy – mówią Adam Roczniok, prezes KKN i Krzysztof Osuch, wiceprezes KKN.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online