Górnik we wtorek zaprezentuje się kibicom

Przedsezonowa prezentacja Górnika odbędzie się we wtorek 26 lipca o godz. 18:00 na Arenie Zabrze. Każdego kibica, który pojawi się na zabrzańskim stadionie czeka moc atrakcji i niespodzianek. Wstęp na prezentację jest wolny, wszyscy chętni będą mogli zobaczyć z trybun Areny Zabrze zespół przed nowym sezonem. 

Prezentacja drużyny Marcina Brosza rozpocznie się o godz. 18:00, ale już 1,5 godziny wcześniej rozpocznie się piknik rodzinny dla najmłodszych kibiców. Jeszcze przed piłkarzami na murawie Areny Zabrze zameldują zespoły młodzieżowe Górnika, które rozegrają mecz pokazowy. Tak więc atrakcji dla tych starszych i tych młodszych kibiców z pewnością nie zabraknie.

Clou programu to prezentacja nowej drużyny Górnika Zabrze; o godz. 18:00 piłkarze Marcina Brosza prosto z szatni udadzą się w kierunku kibiców. Najważniejszym punktem programu będzie prezentacja nowych koszulek.

Program przedsezonowej prezentacji:

16:30 Piknik rodzinny na promenadzie Areny Zabrze (wejście od ulicy Damrota) z atrakcjami dla najmłodszych fanów. W programie m.in. zabawy i konkursy dla dzieci, malowanie twarzy, wata cukrowa, dmuchańce

17:15 Pokazowy mecz zespołów młodzieżowych na Arenie Zabrze

18:00 Prezentacja zespołu Górnika Zabrze, jak również nowego modelu koszulek na sezon 2016/17

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online