Dzisiaj Marcin Brosz wyda wyrok

Po sparingu z SC Znojmo szkoleniowiec Górnika podejmie decyzje, czy w Zabrzu zostaną Tomasz Lisowski i Lukasz Stratil
Dzisiaj drużyna trenera Marcina Brosza rozegra mecz sparingowy z czeskim zespołem SC Znojmo, występującym z NFL (Fotbalova Narodni Liga), czyli - podobnie jak zabrzanie - na drugim froncie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 w miejscowości Slatinice koło Ołomuńca, która słynie z tego, że znajduje się tam najbardziej znane na Morawach Środkowych uzdrowisko. Czeski drugoligowiec ze Znojma będzie już ósmym sparingpartnerem Górnika tego lata.

W dzisiejszej grze kontrolnej w zespole Górnika na pewno zabraknie Rafała Kosznika, który trenuje indywidualnie oraz Marcisa Ossa. Łotysz miał się pojawić w Zabrzu we wtorek, najpóźniej w środę, ale na stadion Górnika w tym tygodniu nie dotarł. Jego uniki nie mogą trwać w nieskończoność, bo w leczenie kontuzji na Łotwie nikt już nie uwierzy.

Być może w dzisiejszej grze kontrolnej pojawi się Aleksander Kwiek, który dopiero w tym tygodniu rozpoczął treningi z drużyną. Po tym sparingu trener Górnika Marcin Brosz podejmie decyzję w sprawie dwóch testowanych zawodników, 31-letniego obrońcy Tomasza Lisowskiego (ostatnio był zawodnikiem Chojniczanki Chojnice) oraz 22-letniego napastnika Lukasza Stratila (grał w czeskim zespole MFK Frydek-Mistek).

Więcej w "Sporcie".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online