Górnik przełoży mecz z Kluczborkiem? ()

Wszystko wskazuje na to, że mecz Górnika z Kluczborkiem, zaplanowany na 3 września odbędzie się w innym terminie. Powodem jest powołanie czterech zawodników klubu z Roosevelta na mecze reprezentacji, co daje klubowi możliwość wystąpienia o przesunięcie meczu o ligowe punkty. - Prawdopodobnie z takiej możliwości skorzystamy. Trzech z powołanych piłkarzy regularnie gra w wyjściowej jedenastce - mówi Marcin Brosz. Sporym, choć dla klubu miłym zaskoczeniem było powołanie, które dostał Roman Gergel. Słowak w ostatnich miesiącach nie prezentował takiej formy, jak choćby dwa lata temu, kiedy trener reprezentacji Słowacji nie był zainteresowany jego osobą. Tymczasem Gergel został dostrzeżony po spadku z Górnikiem z ekstraklasy. Jakby tego było mało, Gergel został powołany na mecz eliminacji do mistrzostw świata z Anglią. - Takie powołanie to zawsze prestiż. Wierzymy też, że pozytywnie wpłynie na Romana, bo to jest piłkarz, który powinien być jednym z liderów Górnika. Ma wszystko, by być naszym liderem i gwiazdą I ligi - dodaje Brosz.
Armin Cerimagić od pewnego czasu regularnie jest powoływany na mecze młodzieżowej reprezentacji Bośni, więc jego nie jest zaskoczeniem. Z kolei do polskiej młodzieżówki został powołany bramkarz Mateusz Kuchta. Ta trójka w ostatnich meczach Górnika regularnie gra w lidze. Czwarte powołanie przyszło dla młodego bramkarza, Bartłomieja Gajdy.
Wracając do meczu z Kluczborkiem, pewnym problemem może być znalezienie wolnego terminu. Trzeba pamiętać, że Górnik gra w Pucharze Polski. W 1/8 finału zmierzy się z Wigrami Suwałki w Zabrzu, więc nie można wykluczyć, że jesienią jeszcze dwa kolejne terminy będzie miał zajęte.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]