Roman Gergel: W przerwie trener dał nam kilka wskazówek ()

Piłkarze Górnika odnieśli wczoraj pierwsze zwycięstwo w I lidze. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Roman Gergel. - Udało nam się strzelić dwa gole i w nadchodzących meczach będziemy walczyć o jeszcze lepsze wyniki - przyznał po meczu pomocnik Górnika. - Druga połowa była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. W przerwie trener dał nam kilka wskazówek, a my posłuchaliśmy się jego rad. W efekcie udało nam się stworzyć sytuacje, które zamieniliśmy na gole - powiedział Gergel. 
Po meczu słowacki pomocnik otrzymał nagrodę - koguta - za najlepszego piłkarza meczu. - Na pewno nie zjem koguta, najpewniej puszcze go wolno. Oczywiście cieszy mnie to, że zostałem uznany za najlepszego piłkarza Górnika, ale przede wszystkim jestem zadowolony ze zwycięstwa.
Bohater meczu z Pogonią odniósł się także do powołania do reprezentacji Słowacji. - Nic nie zapowiadało tego, że zostanę powołany do kadry. Bardzo się z tego cieszę, niemniej jest to dla mnie spore zaskoczenie - zakończył Gergel.

na podstawie: Polsat SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]