Eric Mouloungui nie zagra w Górniku ()

Eric Mouloungui raczej nie zostanie piłkarzem Górnika Zabrze. Jak na razie nie ma ofert za Bartosza Kopacza i Romana Gergela - pisze serwis SportSlaski.pl.
Mouloungui przyjechał do Zabrza na początku sierpnia. Sztab szkoleniowy dał mu czas, by pokazał się na treningach. Mniej więcej w tym samym momencie kontrakt z Górnikiem podpisał inny napastnik, Igor Angulo. Szanse na to, by 32-letni Gabończyk również związał się z "Trójkolorowymi" umową są bardzo małe. 

Sporo mówiło się, że jeszcze latem z Górnika mogą odejść Bartosz Kopacz i Roman Gergel. Ten pierwszy miał być na celowniku Zagłębia Lubin, jednak do klubu nie wpłynęła oferta za bohatera spotkania z Legią Warszawa. Rozmów transferowych nie prowadzi także Słowak, który w piątek strzelił dwa gole Pogoni Siedlce.

- Z nikim nie rozmawiam. Nie myślę o tym. Jestem w Górniku i koncentruję się na kolejnych meczach - przyznał Gergel. Trzeba jednak pamiętać, że do końca okienka transferowego jeszcze trochę czasu zostało.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]