Korzym, Małkowski i Leszczak zagrają dziś przeciwko Górnikowi ()

W tym sezonie jeszcze wiele razy naprzeciw Górnika staną piłkarze, którym na Roosevelta powiedziano „panu już dziękujmy”.
Poprzedni wyjazdowy mecz zabrzanie zagrali w Tychach. Choć w końcówce meczu Roman Gergel wyrównał na 1:1, w 96 min gości pogrążył Maciej Mańka. Prawy obrońca strzałem głową pokonał Mateusza Kuchtę. Mańka jeszcze kilka miesięcy wcześniej był zawodnikiem Górnika, jednak doznał poważnej kontuzji zerwania więzadeł, a kiedy wyzdrowiał, nie było dla niego miejsca w klubowej kadrze. Najpierw Górnik wypożyczył go do Tychów, ostatecznie sfinalizowano transfer definitywny.
Dla Górnika powinna to być przestroga, bowiem w tym sezonie jeszcze wiele razy po drugiej stronie barykady staną piłkarze, którym na Roosevelta powiedziano „panu już dziękujmy”. Sobotnia wizyta w Sosnowcu będzie oznaczała spotkanie z Wojciechem Łuczakiem, a kiedy Górnik zagra z Podbeskidziem, w zespole rywala mogą wyjść na boisko Mariusz Magiera i Michał Janota. GKS Katowice? Sebastian Nowak w bramce drużyny z Bukowej. Nic jednak nie przebije dzisiejszego meczu w Nowym Sączu. Maciej Korzym, Maciej Małkowski, Sebastian Leszczak... Pierwszy i trzeci jeszcze dwa miesiące temu byli w Zabrzu.
- Myślę, że każdy piłkarz chce się pokazać w meczu z Górnikiem. Może nasi byli zawodnicy bardziej, ale nie zwracam na to uwagi. Ważne, jak my zagramy. W Pogoni Siedlce grał Daniel Gołębiewski, też były gracz Górnika. Mało kto o tym mówił, bowiem zdominowaliśmy mecz i pewnie wygraliśmy 2:0. To najlepsza recepta na takie sytuacje - mówi Marcin Brosz, trener zabrzan.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]