Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Przez pierwszą część meczu walczyliśmy o środek pola. Przy stanie 0:0 mieliśmy swoje szanse, ale jeśli się ich nie wykorzystuje, to ciężko jest myśleć o punktach na tak trudnym terenie. W drugiej połowie bardzo dobrze zagrali Korzym i Małkowski. To był ten czynnik, który zaważył o wyniku. Czym mam do swoich piłkarzy pretensje? Razem wygrywamy, razem przegrywamy. Sandecja postawiła twarde warunki. Teraz trzeba myśleć o następnym spotkaniu.

Radosław Mroczkowski (Sandecja): - Chcieliśmy zmazać plamę po przegranej w Sosnowcu. Tam byliśmy zespołem lepszym, ale zeszliśmy z boiska pokonani. Cieszy wygrana z tak utytułowanym rywalem. Obyło się przy tym bez siniaków i kontuzji. A to istotne w kontekście kolejnych spotkań. Gramy obecnie przecież, co kilka dni.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]